Upozornění
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 6

Poradenství v sociální oblasti

Provozujete sociální služby a hledáte způsob, jak je zlepšit? Potřebujete zvýšit efektivitu pracovních činností při poskytování sociálních služeb? Snažíte se oslovit nové uživatele? Chcete, aby zadavatelé a sponzoři měli lepší přehled o přínosech vaší činnosti a více rozuměli vaši finančním požadavkům?

V rámci našich služeb nabízíme:

Pomůžeme vám zlepšit fungování sociálních služeb a jejich prezentaci vůči zadavatelům, sponzorům a možným uživatelům. Vycházíme přitom ze zkušeností, které má náš tým s rozvojem sociálních služeb. Poradíme vám, jak zlepšit efektivitu činností sociálních služeb. Provedeme analýzu činností, které vykonávají pracovníci služby.

Navrhneme řešení, jak tyto činnosti upravit, aby se maximum času a energie věnovalo poskytování podpory a péče. Navrhneme, jakým způsobem snížit časové a finanční náklady spojené s neefektivní organizací práce.

Provedeme hodnocení kvality sociálních služeb, zaměřené na zjištěný slabých a silných stránek služby, abyste získali ucelený obraz a mohli se rozhodnout, která opatření ke zlepšení efektivity a kvality služeb přijmout.

Pomůžeme vám lépe komunikovat o smyslu a přínosech služeb. Připravíme pro vás plán komunikace s klíčovými osobami a organizacemi, který zlepší vnímání poskytovaných služeb a porozumění tomu, proč je nutné podílet se na jejich financování. Nabídneme vám konkrétní řešení, materiály a vzory dokumentů, které můžete při komunikaci a informování veřejnosti využít.

Naše služby při rozvoji sociálních služeb již využilo:

  • 35 zařízení sociálních služeb
  • 2 kraje
  • Ministerstvo práce a sociálních věcí