O nás

Společnost 3P Consulting poskytuje Profesionální Projektové Poradenství široké škále klientů z České republiky i ze zahraničí.

Zaměřujeme se na přípravu a řízení projektů zejména v oblasti vzdělávání, vývoje a inovací, networkingu a optimalizace procesů. Naše know how projektového řízení plně propojujeme s oblastí fondů EU, kde využíváme mnohaleté zkušenosti našich expertů.

Naše filozofie je postavena na dlouhodobé spolupráci s klienty, kterým pomáháme realizovat jejich vize v konkrétních projektech. Profesionální a zároveň osobní přístup ke klientovi a vzájemná důvěra je naší výsadou. Věříme, že pouze s tímto přístupem je možné vytvářet trvalé hodnoty, které posunou každou společnost kupředu.

10 DŮVODŮ PROČ 3P Consulting:

  1. Máme mezinárodně certifikovaný tým: PMI
  2. Několikaleté zkušenosti
  3. Zastupitelnost
  4. Flexibilita
  5. Mobilita
  6. Zkušenosti s vedením velkých projektů 
  7. Jazyková vybavenost našich projektových manažerů
  8. Loajalita
  9. Odbornost
  10. Záruka ochrany citlivých dat
 

A protože jsme vítězové soutěže PM roku 2013

PM roku 2013 2

lasix

Rychlý kontakt - Volejte + 420 739 548 488

Kontaktní formulář
Email:
Subjekt:
Zpráva:
Kliknutím na níže uvedené tlačítko „Odeslat“ souhlasíte se zpracováním a uchováním osobních údajů poskytnutých v kontaktním formuláři po nezbytně nutnou dobu. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením EU 2016/679 a zákonem č. 101/2000 Sb. V případě navázání další spolupráce bude oblast ochrany a zpracování osobních údajů blíže upravena příslušnými smluvními ujednáními. Případě, že souhlasíte, napište "ANO"