Harmonogram výzev 2016

Čerpání dotačních programů v novém programovém období 2014 - 2020 je v plném proudu, a tak Vám předkládáme aktuální přehled vybraných dotačních výzev. 

 

Výhody spolupráce s námi:

  • Vyšší pravděpodobnost schválení dotace
  • Naše odměna je splatná pouze v případě, že dotaci opravdu získáte – nechceme žádné platby předem či za zpracování žádosti. Věříme si, že námi připravené žádosti budou úspěšné, a proto na sebe přebíráme celé riziko.
  • Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Nejdříve se seznámíme se záměrem a teprve potom nastavujeme podmínky spolupráce. Klient tak vždy vidí návratnost spolupráce s námi na konkrétních číslech.
  • S většinou našich klientů spolupracujeme dlouhodobě a jsme tak schopni plně vytěžit jejich dotační potenciál pro podporu celé škály jejich záměrů.
  • Rozumíme nejen dotacím, ale i fungování podniku v celé řadě odvětví. Klient má možnost využití synergického efektu s našimi dalšími produkty (externí projektové řízení, podpora business developmentu aj).

harmonogram final

 

Rychlý kontakt - Volejte + 420 739 548 488

Kontaktní formulář
Email:
Subjekt:
Zpráva:
Kliknutím na níže uvedené tlačítko „Odeslat“ souhlasíte se zpracováním a uchováním osobních údajů poskytnutých v kontaktním formuláři po nezbytně nutnou dobu. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením EU 2016/679 a zákonem č. 101/2000 Sb. V případě navázání další spolupráce bude oblast ochrany a zpracování osobních údajů blíže upravena příslušnými smluvními ujednáními. Případě, že souhlasíte, napište "ANO"